Kolga-Jaani Põhikool

Asukoht: Vilistlased

  • Kolga- Jaani kooli lõpetanud alates 1965/66 õppeaastast, kui koliti uude koolimajja.
    Palun anda teada neil, kes on lõpetanud varasematel aastatel oma nimi ja lõpetamise aasta.
    e-post: eigojyrgenson@k-jaani.vil.ee
1966.a
1.
Aino Kase
2.
Ilmar Kask
3.
Erika Kaup
4.
Anton Lensin
5.
Peeter Nael
6.
Aime Paal
7.
Raimond Peerna
8.
Liivi Smidt
9.
Are Teder
10.
Aadu Vares
11.
Adi Võsakov
Klassijuhataja õp. Aiki Kõrran

1967.a
1.
Hans Allik
2.
Enno Aren
3.
Eha Kasvandik
4.
Eike Kaup
5.
Virve Kirs
6.
Jaan Kõrgesaar
7.
Heino Meri
8.
Hovard Nurme
9.
Villu Pedak
10.
Elvi Reial
11.
Ain Sagar
12.
Sirje Soll
13.
August Suursaar
14.
Ado Tatar
15.
Malle Tõnisson
Klassijuhataja õp. Valve Koobas

1968.a
1.
Oleg Akopjan
2.
Matti Jefimov
3.
Aldo Kase
4.
Uno Kask
5.
Hugo Kõrgesaar
6.
Elle Käosaar
7.
Silvi Läänesaar
8.
Vello Läänesaar
9.
Viivi Meri
10.
Uno Mölter
11.
Laine Salomets
12.
Urmas Stroom
Klassijuhataja õp. Leili Kõrgesaar - Aru

1969.a
1.
Elvi Allikas
2.
Lilja Akopjan
3.
Viivo Berg - Jürgens
4.
Maie Jefimova
5.
Urve Lehtsalu
6.
Madis Lepik
7.
Eldur Luik
8.
Vello Meri
9.
Virve Mikk
10.
Lembit Mölter
11.
Jüri Palta
12.
Erika Parik
13.
Lii Pent
14.
Rein Pullisaar
15.
Rain Põld
16.
Liinija Pärtli
17.
Tiit Siiboja
18.
Marje Stroom
19.
Lembit Teder
20.
Rein Viilup
Klassijuhataja õp. Eda Meier

1970.a
1.
Mare Andreson
2.
Viido Einer
3.
Johannes Lepp
4.
Edo Jürgenson
5.
Maie Matiek
6.
Martin Mölter
7.
Endel Mölter
8.
Juta Nael
9.
Ene Nõmmik
10.
Lembit Ojasaar
11.
Ain Orgusaar
12.
Viive Orgusaar
13.
Anne Palta
14.
Leo Pullisaar
15.
Maie Pullisaar
16.
Aime Pärna
17.
Eha Suigusaar
18.
Toomas Veinberg
19.
Tarmo Saik
20.
Liia Viilup
Klassijuhataja õp. Jevgenia Kampus

1971.a
1.
Elsa Akopjan
2.
Helgi Kampus
3.
Arvo Kase
4.
Ene Kass
5.
Ain Kiis
6.
Mare Laks
7.
Ats Mangelsoo
8.
Ebe Martinson
9.
Andres Nõmmik
10.
Malle Orgusaar
11.
Ants Pajumägi
12.
Jüri Pent
13.
Arvo Raamat
14.
Helga Sild
15.
Saima Tikk
Klassijuhataja õp. Valve Koobas

1972.a
1.
Anna Akopjan
2.
Õnne Einer
3.
Tõnu Häggblom
4.
Mayra Künnap
5.
Arno Mölter
6.
Valdur Orgusaar
7.
Viktor Orr
8.
Malle Palta
9.
Riina Põld
10.
Endel Reial
11.
Tiina Siiboja
12.
Elve Sild
13.
Merike Stroom
14.
Mati Suigusaar
15.
Margus Taska
16.
Lea Tatar
17.
Virve Tillo
18.
Lembit Veskimägi
19.
Tiit Viilup
Klassijuhataja õp. Leili Kõrgesaar - Aru

1973.a
1.
Koit Haavel
2.
Urve Kase
3.
Tõnu Kõrgesaar - Aru
4.
Heino Kõrgesaar
5.
Mare Kõrgesaar
6.
Hannele Käosaar
7.
Tiiu Lepp
8.
Edgar Mölter
9.
Kaarel Mölter
10.
Ilmar Paal
11.
Ivi Pärtli
12.
Endel Rennit
13.
Tiiu Suigusaar
14.
Arvo Suursaar
15.
Ly Vahi
Klassijuhataja õp. Jaan Pärnamets

1974.a
1.
Maria Akopjan
2.
Ene Andresson
3.
Salme Krass
4.
Ülev Andresson
5.
Toivo Aren
6.
Maire Jaagupsoo
7.
Ene Kampus
8.
Elmur Kass
9.
Eve Kass
10. Toivo Koort
11.
Hylle Kull
12.
Agu Künnap
13.
Urmas Labidas
14.
Aili Mölter
15.
Arvo Nõgene
16.
Merike Olev
17.
Herbert Pajumägi
18.
Marju Palta
19.
Arvo Pavlov
20.
Ilmar Piir
21.
Marianne Pärnoja
22.
Mihkel Pärtma
23.
Eino Reial
24.
Meelis Tasa
25.
Aivar Taska
26.
Vello Tikk
27.
Rudolf Tillo
28.
Tatjana Tsõgulskaja
29.
Lea Vahi
30.
Valdor Vällik
Klassijuhataja õp. Jevgenia Kampus

1975.a
1.
Kalev Hein
2.
Lembit Jams
3.
Tuule Kaup
4.
Illar Kaurov
5.
Alli Kiis
6.
Tiit Kõrgesaar- Aru
7.
Malle Lepik
8.
Maret Luppe
9.
Lembit Läänesaar
10.
Ülo Mikk
11.
Harry Mölter
12.
Ekvart Nurme
13.
Ever Nurme
14.
Riina Oja
15.
Kuldar Orgusaar
16.
Meeri Orgusaar
17.
Tiina Orgusaar
18.
Viive Orgusaar
19.
Helle Paal
20.
Aili Pent
21.
Jüri Pihlak
22.
Thea Pihlap
23.
Aivar Russki
24.
Tiina Lepp
25.
Ülle Stroom
26.
Helga Suigusaar
27.
Taimi Tasa
28.
Aavo Tatar
29.
Meeli Tillo
30.
Olev Veskimäe
Klassijuhtaja õp. Valve Koobas

1976.a
1.
Auli Jürgenson
2.
Ain Kass
3.
Kalevi Kaur
4.
Ülo Kritt
5.
Aivar Kärp
6.
Heili Lobjak
7.
Villu Mehu
8.
Viive Mõttus
9.
Helje Mölter
10.
Valdu Mölter
11.
Jaan Palta
12.
Kaie Palta
13.
Heldur Pavlov
14.
Ülle Põldaas
15.
Meeli Sild
16.
Anneli Suigusaar
17.
Marju Suursaar
18.
Jaanus Taska
19.
Maiu Vahkal
20.
Heli Vahtrik
21.
Tiia Vahtrik
22.
Imbi Vaks
23.
Raimond Vares
24.
Ille Raba
Klassijuhtaja õp Agnes Pärnamets

1977.a
1.
Ene Allikas
2.
Heiki Andresson
3.
Leili Horn
4.
Virge Joorits
5.
Aivar Kase
6.
Maie Kiis
7.
 Eva Kilk
8.
Guido Kõrgesaar
9.
Kalju Kõrgesaar
10.
 Marika Luppe
11.
Ülo Läänesaar
12.
Evelyn Mardo
13.
Sirje Mikk
14.
Laura Orgusaar
15.
Tiiu Orgusaar
16.
Liia Paal
17.
Koit Palta
18.
Ilmar Parts
19.
Teet Pihlap
20.
Uuno Piir
21.
Silver Põrk
22.
Anne Raba
23.
Tiia Siiroja
24.
Anne Sudova
25.
Imbi Tammiku
26.
Ene Tikk
27.
Peep Vahkal
28.
Vahur Võsa
Klassijuhataja õp Leili Kõrgesaar-Aru

1978.a
1.
Ülle Aaren
2.
Elle Kallaspoolik
3.
Ülle Kallaspoolik
4.
Ado Kass
5.
Kaido Kaur
6.
Lev Kuzmin
7.
Ulvi Künnap
8.
Jaan Magnus
9.
Ellen Nilbo
10.
Aivar Paabut
11.
Allan Paal
12.
Vello Pavlov
13.
Mare Pärn
14.
Raivo Raamat
15.
Anne Reinjärv
16.
Siiri Siiboja
17.
Pille Stroom
18.
Eve Suigusaar
19.
Vahur Tasa
20.
Aime Tillo
Klassijuhataja õp Valve Koobas

1979.a
1.
Arno Allikas
2.
Harry Andresson
3.
Riina Domnina
4.
Astrid Heinsoo
5.
Raivo Hermann
6.
Jana Jakovleva
7.
Agnes Kase
8.
Erik Kiis
9.
Väino Koovit
10.
Aivar Kullas
11.
Virgo Lepik
12.
Marika Leppik
13.
Üllar Lindmaa
14.
Valve Magnus
15.
Tiia Nuut
16.
Ülle Paabut
17.
Reet Palta
18.
Maiu Pärn
19.
Aime Rander
20.
Reet Rüütel
21.
Tiiu Sass
22.
 Lea Soll
23.
Tiiu Suigusaar
24.
Villy Säre
25.
Mirjam Taska
26.
Tiina Teiter
27.
 Leonid Tverdohleb
28.
Riina Vahtrik
29.
Koidu Vaks
30.
 Toomas Veski
Klassijuhataja õp Agnes Pärnamets

1980.a
1.
Ly Andresson
2.
Leino Einer
3.
Liia Kass
4.
Ülle Kert
5.
Urmas Kõrgesaar
6.
Esta Laarens
7.
Tiina Luppe
8.
Maila Läänesaar
9.
Toomas Moks
10.
Andres Nael
11.
Liina Nael
12.
Mirja Olev
13.
Ain Paal
14.
Marianne Pallon
15.
Leili Rappu
16.
Enno Rebane
17.
Peeter Russanov
18.
Õnnela Saharias
19.
Siiri Siniallik
20.
Lea Tikk
21.
Ann Unt
22.
Ants Vaks
Klassijuhataja õp Ants Kelder

1981.a
1.
Riina Jams
2.
Salle Läänesaar
3.
Katri Mangelsoo
4.
Andrus Marimäe
5.
Toomas Mühlberg
6.
Kalev Pajumägi
7.
Raili Pillmann
8.
Kalmer Ristisaar
9.
Aire Soovere
10.
Enno Teiter
11.
Hiie Tikk
12.
Andres Unga
13.
Anneli Vahtrik
Klassijuhtaja õp Jevgenia Kampus

1982.a
1.
Evi Aleksejeva
2.
Riho Annus
3.
Anneli Aren
4.
Jaanus Ilves
5.
Signe Jusar
6.
Kalle Kaur
7.
Ahti Kullas
8.
Ene Künnap
9.
Aare Kõuts
10.
Astrid Marimäe
11.
Ülle Mikk
12.
Merike Mikk
13.
Vello Orgusaar
14.
Tiiu Palta
15.
Kuido Parm
16.
Aivar Põrk
17.
Ilmar Põrk
18.
Arno Puškin
19.
Andres Uus
20.
Jaanus Vahkal
21.
Allar Vahtrik
22.
Margus Varend
23.
Erika Vomm
Klassijuhataja õp Päivo Nõmmik

1983.a
1.
Riho Erman
2.
Küllike Käos
3.
Tiiu Kärt
4.
Heli Künnap
5.
Märt Laansalu
6.
Riho Lepik
7.
Piret Läänesaar
8.
Katty Merits
9.
Margit Ott
10.
Heiki Paabut
11.
Aime Pajumägi
12.
Vahur Pigul
13.
Tuuli Pullisaar
14.
Raimo Põdra
15.
Tiiu Rander
16.
Inga Saatna
17.
Merike Toome
18.
Krista Uus
19.
Aina Vares
Klassijuhataja õp Leili Kõrgesaar-Aru

1984.a
1.
Viivi Aleksejeva
2.
Ülle Anton
3.
Ülle Jõenurm
4.
Heli Jürgenson
5.
Kaja Kampus
6.
Piret Kampus
7.
Urmas Kase
8.
Ene Laks
9.
Inge Lepp
10.
Aivar Luik
11.
Ly Lutsar
12.
Ene Orgusaar
13.
Viljar Ott
14.
Maili Palta
15.
Kaidu Pavlov
16.
Arvi Põder
17.
Signe Ristisaar
18.
Tiina Roog
19.
Jaan Soll
20.
Heidi Soovere
21.
Andrus Tamberg
22.
Tauno Taska
23.
Veiko Varend
24.
Vivika Varend
25.
Viola Varilepp
Klassijuhataja õp Agnes Pärnamets

1985.a
1.
Reet Annus
2.
Meelis Ilumäe
3.
Aive Kabral
4.
Antti Kass
5.
Mait Kelder
6.
Heinar Kiis
7.
Merle Künnap
8.
Väino Lembavere
9.
Andrus Lorup
10.
Silvar Murd
11.
Priit Orgusaar
12.
Rando Põdra
13.
Toomas Saik
14.
Tarmo Taal
15.
Külli Utsal
Klassijuhatja õp Astrid Käsper

1986.a
1.
Urmas Jefimov
2.
Kaja Jürgenson
3.
Heli Kampus
4.
Astrid Kase
5.
Marika Koppel
6.
Katrin Kurss
7.
Eve Laks
8.
Kaia Merits
9.
Aivar Murd
10.
Anneli Piir
11.
Toomas Pärtli
12.
Üllar Rebane
13.
Triinu Russki
14.
Külli Ruul
15.
Aavo Rõigas
16.
Virgo Sass
17.
Harri Slungin
18.
Ireen Soomer
Klassijuhataja õp Laine Kaup

1987.a
1.
Eha Feodorov
2.
Eigo Jürgenson
3.
Jaanus Jürgenson
4.
Kati Kass
5.
Piret Kurss
6.
Ülle Kärt
7.
Anu Laansalu
8.
Ilmar Lepik
9.
Margus Mikk
10.
Marko Nõmmik
11.
Marge Pajumägi
12.
Meelis Pajumägi
13.
Riin Palta
14.
Tiiu Pihlak
15.
Kristi Rimaš
16.
Argo Ristisaar
17.
Ülle Saik
18.
Tiit Tamberg
19.
Margus Tomp
20.
Margus Tõnson
21.
Avo Tüür
22.
Aivi Utsal
23.
Tauno Utsal
24.
Virge Villem
25.
Pilvi Vomm
26.
Heiki Lutschan
Klassijuhataja õp Valve Koobas

1988.a
1.
Merle Arnek
2.
Jana Jams
3.
Janek Jefimov
4.
Andi Jürgenson
5.
Aivo Kase
6.
Mihkel Kaur
7.
Ahti Kelder
8.
Margus Orr
9.
Andrus Saik
10.
Margus Sass
11.
Asta Vaks
Klassijuhatja õp Jevgenia Kampus

1989.a
1.
Rivo Aren
2.
Lembit Erm
3.
Merike Kann
4.
Andres Kivi
5.
Mirja Lorup
6.
Gea Mändla
7.
Avo Orgusaar
8.
Marika Pedak
9.
Meelis Pigul
10.
Margus Pärnamets
11.
Anne Rõigas
12.
Andrus Sild
13.
Hille Soomer
14.
Evelin Tamme
15.
Tiit Tomp
16.
Kairi Utsal
Klassijuhataja õp Agnes Pärnamets

1990.a
1.
Relika Aren
2.
Annika Kass
3.
Riika Künnap
4.
Maie Lembavere
5.
Kalju Nurme
6.
Kadri Orgusaar
7.
Ivi Ott
8.
Einike Protsin
9.
Heiki Raadik
10.
Tanel Rauks
11.
Piret Sadam
12.
Argo Sass
13.
Janno Tatar
Klassijuhataja õp Milvi Ristisaar

1991.a
1.
Margus Ant
2.
Martti Arnek
3.
Rita Hurt
4.
Maret Kampus
5.
Kea Kiis
6.
Aili Kivi
7.
Kalev Koppel
8.
Eerik Kuusk
9.
Eha Laarens
10.
Kaja Nurme
11.
Margit Nõmmik
12.
Maie Orgusaar
13.
Merike Pedak
14.
Katrin Pärnamets
15.
Jaanika Tatar
16.
Alar Uuemäe
Klassijuhataja õp Astrid Käsper

1992. a
1.
Sigre Andreson
2.
Anneli Ant
3.
Riina Aren
4.
Kaupo Kõressaar
5.
Urmo Pärnamets
6.
Kersti Raadik
7.
Kadi Sarapuu
8.
Kaire Sepp
9.
Margit Suigusaar
10.
Anneli Tekku
11.
Kalle Tüür
12.
Enel Uuemäe
13.
Marge Villem
14.
Elevi Väli
Klassijuhataja Anu Tomp

1993.a
1.
Meelis Ant
2.
Veigo Aus
3.
Eha Heinlaid
4.
Erki Kuusk
5.
Angeliika Meri
6.
Annika Moora
7.
Janoš Orgusaar
8.
Tiia Orgusaar
9.
Marko Põder
10.
Äre Roopa
11.
Moonika Sild
12.
Maarja Suigusaar
13.
Margus Sähka
14.
Janek Tamberg
15.
Priit Tõnisson
Klassijuhataja õp Päivo Nõmmik

1994.a
1. Oliver Abel
2.
Annika Ant
3.
Kristjan Essenson
4.
Ahti Meri
5.
Kalev Nurme
6.
Age Orgusaar
7.
Indrek Pärnamets
8.
Sale-Ann Saar
9.
Marek Sadam
10.
Kadri Siilaberg
11.
Merle Suursaar
12.
Gristel Viia
13.
Gerli Väli
Klassijuhataja õp Jevgenia Kampus

1995.a
1.
Sven Andreson
2.
Kalle Kampus
3.
Kairi Koort
4.
Ivo Kõressaar
5.
Epp Orasmäe
6.
Õie Orgusaar
7.
Priit Pärgmäe
8.
Airi Pärnamets
9.
Teve Rauks
10.
Alar September
11.
Eele Tõnisson
12.
Kristel Vare
Klassijuhataja õp Agnes Pärnamets

1996.a
1.
Jaanika Hund
2.
Kaire Jurak
3.
Erkki Kampus
4.
Jarmo Kass
5.
Kairi Merits
6.
Kadri Orasmäe
7.
Jaana Orgusaar
8.
Liis Pariis
9.
Egle Protsin
10.
Pille Pärgmäe
11.
Piret Pärgmäe
12.
Terje Raadik
13.
Elar September
14.
Indrek Siilaberg
15.
Tarvo Siilaberg
16.
Kati Suigusaar
17.
Merle Suigusaar
18.
Virge Tammiste
Klassijuhatja õp Maret Närripä

1997.a
1.
Margo Aadla
2.
Maigi Heinlaid
3.
Peep Jurak
4.
Ergo Kaur
5.
Meelis Kaur
6.
Mihkel Lohk
7.
Rauno Pullisaar
8.
Jaanus Sass
9.
Priit Siilaberg
10.
Tiina Tsapov
11.
Eero Uuemäe
Klassijuhataja õp Üllar Reinula

1998.a
1.
Taivo Erm
2.
Erika Hund
3.
Maris Kaur
4.
Maire Lohk
5.
Kati Luik
6.
Aare Mölter
7.
Reelika Tammiste
8.
Kristi Tellisaar
9.
Riina Tsapov
10.
Kersti Utsal
11.
Angela Zirk
Klassijuhataja õp Jevgenia Kampus

1999.a
1.
Henri Kaasik
2.
Eve Kannaval
3.
Kuldar Kaur
4.
Lea Läänesaar
5.
Ain Mangelsoo
6.
Peeter Niinepuu
7.
Siim Orasmäe
8.
Riina Pagi
9.
Kristjan Ristisaar
Klassijuhataja õp Milvi Ristisaar

2000.a
1.
Raido Aren
2.
Madis Hurt
3.
Eno Kannaval
4.
Joonas Kass
5.
Kadri Läänesaar
6.
Mari Mölter
7.
Erli Peerna
8.
Tarmo Piir
9.
Krista Pärtli
10.
Helen Soots
11.
Ilona Tatar
12.
Maarja Tatar
13.
Meelis Tolmov
14.
Kirsi Väli
Klassijuhataja õp Laine Kaup

2001.a
1
Ainar Kaurov
2.
Vallo Orgusaar
3.
Anti Sepri
4.
Argo Suigusaar
5.
Ragnar Suigusaar
Klassijuhataja õp Päivo Nõmmik

2002.a
1.
Sulev Andresson
2.
Arles Kangus
3.
Aive Kaurov
4.
Kersti Kütt
5.
Leanika Lillemets
6.
Airi Mölter
7.
Karin Nurme
8.
Allan Närripä
9.
Toomas Pajumägi
10.
Aivar Piir
11.
Kersti Pärtli
12.
Ardi Siilaberg
13.
Rainer Vare
Klassijuhataja õp Maret Närripä

2003.a
1.
Siim Andreson
2.
Kairi Andresson
3.
Liane Erm
4.
Lauri Jams
5.
Siim Lohk
6.
Kaido Luik
7.
Virgo Pärnapuu
8.
Viljar Ristisaar
9.
Kermo Tellisaar
10.
Liisi Tolmov
11.
Tõnis Unt
Klassijuhataja õp Jevgenia Kampus

2004.a
1.
Martin Hein
2.
Kadri Kaasik
3.
Aijar Kangus
4.
Krista Kase
5.
Kristin Kase
6.
Maarja Kaur
7.
Krista Kütt
8.
Ivar Laansalu
9.
Annika Närripä
10.
Maris Paal
11.
Katrin Pigul
12.
Sander Suigusaar
13.
Eldin Tatar
Klassijuhataja õp Õie Rauks

2005.a
1.
Haigo Hein
2.
Heigo Kalamees
3.
Ants Kass
4.
Krista Kass
5.
Sirli Kaurov
6.
Maire Kiis
7.
Annika Koovit
8.
Indrek Paal
9.
Taavi Pajumägi
10.
Teele Pajumägi
11.
Kerli Pärtli
12.
Taavi Unt
13.
Sirli Arus
Klassijuhataja õp Laine Kaup

2006.a
1.
Gunnar Andresson
2.
Kairi Antonov
3.
Sirle Jaanus
4.
Katarina Kampus
5.
Ivo Kass
6.
Rasmus Leiten
7.
Elina Protsin
8.
Kaarel Pärtli
Klassijuhataja õp Helen Hulkko

2007.a
1.
Enari Kiis
2.
Arvi Koovit
3.
Geido Kõrgesaar
4.
Tene Metsalu
5.
Veronika Pigul
6.
Mait Suigusaar
7.
Jane Toome
8.
Juulia Veski
Klassijuhataja õp Relika Vaks

2008.a
1. Maarja-Liis Aasna
2. Anu Kullas
3. Rauno Leiten
4. Feliks Orgusaar
5. Krister Orgusaar
6. Joel Paal
7. Kristjan Sild
8. Kerli Tahker
9. Krisli Tamm
10. Säde Tatar
Klassijuhataja õp Jevgenia Kampus

2009.a
1.
Janar Kiis
2.
Kersti Luik
3.
Tauben Metsalu
4.
Greete Orgusaar
5.
Mari-Liis Paabut
6.
Markus Parm
7.
Reelika Pigul
8.
Õnnela Raidmäe
9.
Karol Tamm
10.
Jaanus Unt
Klassijuhataja õp Maret Närripä

2010.a
1. Mari-Ann Aasna
2. Tanel Andresson
3.  Priit Antonov
4. Are Kangus
5. Martin Laansalu
6. Kristo Luik
7. Fernando Orgusaar
8. Kuldar Pigul
9. Roosmary Suigusaar
10. Liisa Sulg
11. Tuuli Tolmov
12. Gerda Tõnson
Klassijuhataja õp Airi Pärnamets

2011.a
1. Anne-Mai Aasna
2. Astrid Orgusaar
3. Kelly Orgusaar
4. Tauri Palla
5. Risto Pigul
6. Ly Raidmäe
7. Ants Unt
Klassijuhataja õp Jevgenia Kampus
2012.a.
1. Tanel Aadla
2. Kenert Juust
3. Kristi Orgusaar
4. Kevin Tamberg
Klassijuhataja õp Eha Fedorov
2013.a.
1. Pille-Riin Antonov
2. Kristi Kase
3. Kristo Kert
4. Anna Mölter
5. Getriin Orgusaar
6. Mart Paal
7. Kati Pajumägi
Klassijuhataja õp Marje Tatar
2014.a.
1. Egert Kiis
2. Ken Kõressaar
3. Avo Türkson
4. Karl Välis
Klassijuhataja õp Helen Hulkko
2015.a.
1. Cärolyn Annus
2. Karl-Gregor Orgusaar
3. Marsella Orr
4. Janne Pagi
5. Maret Pigul
6. Kenert Tamm
7. Ants Vaks
Klassijuhataja õp Helen Hulkko
2016.a.
1. Gert Aren
2. Maria Kaur
3. Kristjan Kert
4. Getter Orgusaar
5. Kristin Tamberg
6. Aurelia Tsapova
Klassijuhataja õp Õie Rauks